تبلیغات
مجله تخصصی عکاسی - مطالب آبان 1395

مجله تخصصی عکاسی
در مطلب امروز عکاسباشی با ما به شهر سان فرانسیسکو کالیفرنیا سفر کنید تا مکان های دیدنی آن را تماشا کرده و به فرصت ‏های عکاسی در این شهر نگاهی داشته باشید. این کتاب عکاسی، مثال های خود را با ذکر مشخصات عکس توضیح داده است.‏
پل گلدن گیت
گلدن گیت یکی از پل های مشهور سان فرانسیسکو می باشد که برای این شهر یک نماد محسوب می شود.

نظرات() 

سه شنبه 25 آبان 1395

دانلود کتاب عکاسی از منظره

نویسنده: صد سو    سیاحت مناظر آمریکای شمالی


اگر از علاقه مندان عکاسی منظره هستید و یا عاشق طبیعت و مناظر دیدنی، این کتاب قطعا با عکس های دیدنی اش شما را شگفت زده خواهد کرد. این کتاب شما را به سفر آمریکای شمالی و مناظر فوق العاده اش می برد. 

نظرات() 

یکشنبه 23 آبان 1395

دانلود کتاب عکاسی از غذاها

نویسنده: صد سو   کتاب دیجیتال عکاسی از غذا ها
اگر می خواهید از غذا ها عکاسی کنید، این کتاب برای شماست. مثال های عملی شامل تنظیمات دوربین و تجهیزات لازم. کتاب «عکاسی از غذا ها، از عکس های فوری تا عکس های فوق العاده» را می توانید در ادامه این مطلب لنزک دانلود نمایید.
در فصل اول این کتاب مقدمات عکاسی را خواهید آموخت و مثلث نوردهی: دیافراگم، سرعت شاتر و ایزو آموزش داده می شوند. فصل دوم کتاب تجهیزات لازم برای این نوع عکاسی را مطرح می کند و فصل سوم به نورپردازی می پردازد. فصل چهارم این کتاب به استایل دادن و تزیین غذا برای عکاسی اختصاص دارد.
حتی اگر با زبان انگلیسی آشنایی کافی ندارید و یا با آن راحت نیستید، این کتاب شامل مشخصات کامل (دوربین، دیافراگم، سرعت شاتر، ایزو و فاصله کانونی) روی عکس هاست که می تواند برای شروع برای شما الهام بخش و آموزنده باشد. اگر می خواهید برای پروژه ای عکس های تبلیغاتی بگیرید و یا به عکاسی از غذا ها علاقه مندید این کتاب دیجیتال در مورد عکاسی از غذا ها را دانلود نمایید.

نظرات() 

سه شنبه 18 آبان 1395

Shopping

نویسنده: صد سو   

نظرات() عکس های مردم، ۳۰ تمرین عکاسی
کتاب تمرین عکاسی پرتره
همانطور که از عنوانش پیداست، این کتاب پی دی اف دارای ۳۰ تمرین است، که به آموزش عکاسی پرتره می پردازند. در هر تمرین به تجهیزات لازم، انتخاب سوژه، مکان عکاسی و تنظیمات دوربین اشاره شده است. 

نظرات() 

یکشنبه 16 آبان 1395

خرید

نویسنده: صد سو   

نظرات() 

یکشنبه 16 آبان 1395

دانلود کتاب عکاسی از غذا ها

نویسنده: صد سو   

اگر می خواهید از غذا ها عکاسی کنید، این کتاب برای شماست. مثال های عملی شامل تنظیمات دوربین و تجهیزات لازم. کتاب «عکاسی از غذا ها، از عکس های فوری تا عکس های فوق العاده» را می توانید در ادامه این مطلب لنزک دانلود نمایید.

حتی اگر با زبان انگلیسی آشنایی کافی ندارید و یا با آن راحت نیستید، این کتاب شامل مشخصات کامل (دوربین، دیافراگم، سرعت شاتر، ایزو و فاصله کانونی) روی عکس هاست که می تواند برای شروع برای شما الهام بخش و آموزنده باشد. اگر می خواهید برای پروژه ای عکس های تبلیغاتی بگیرید و یا به عکاسی از غذا ها علاقه مندید این کتاب دیجیتال در مورد عکاسی از غذا ها را دانلود نمایید.

در فصل اول این کتاب مقدمات عکاسی را خواهید آموخت و مثلث نوردهی: دیافراگم، سرعت شاتر و ایزو آموزش داده می شوند. فصل دوم کتاب تجهیزات لازم برای این نوع عکاسی را مطرح می کند و فصل سوم به نورپردازی می پردازد. فصل چهارم این کتاب به استایل دادن و تزیین غذا برای عکاسی اختصاص دارد.نظرات() 

پنجشنبه 13 آبان 1395

خرید

نویسنده: صد سو   

نظرات() 

پنجشنبه 13 آبان 1395

دانلود کتاب آموزشی "هک عکاسی"

نویسنده: صد سو   

کتاب آموزش عکاسی فارسی
اگر به دنبال کتابی در زمینه آموزش عکاسی هستید که پر از اصطلاحات پیچیده و گنگ نباشد و در مدتی کوتاه باعث پیشرفت شما در عکاسی شود، کتاب پی دی اف «هک عکاسی» برای شماست. شما به ۱۰ سال تجربه نیاز ندارید تا به عنوان یک عکاس حرفه ای شناخته شوید. در واقع حتی به یک سال تجربه هم نیاز ندارید تا فوق العاده به نظر برسید. بعد از مطالعه و تمرین ۱۰ گام ساده و روان این کتاب پیشرفت فوق العاده ای را در عکس هایی که می گیرید، احساس خواهید کرد. شما می توانید این کتاب را از فروشگاه لنزک تهیه نمایید.


من از ۱۲ سالگی دوربین به دست بوده ام. وقتی ۲۲ ساله شدم یک مدل ابتدایی دوربین دیجیتال ببین و بگیر (point and shoot) انتخاب کردم. ۲ سال طولانی طول کشید تا فهمیدم به کنترل بیشتری بر روی دوربین احتیاج دارم، پس اولین DSLR ام را خریدم. گرفتارش شدم. فقط ۳ ماه طول کشید تا ۶۰۰۰ قطعه عکس بگیرم. عکس هایی که در گرفتن آنها هر اشتباه و خطای ممکن را مرتکب شدم تا از آنها چیز یاد بگیرم.

من از همه چیز عکاسی کرده ام، از کارهای تبلیغاتی برای کمپانی هایی مثل Miller-Coors، فعالیت تجاری شرکت های دولتی، مراسم ازدواج، پرتره، رستوران ها و کافه ها و وقایعی مهمی که در دنیا اتفاق می افتد تا عکاسی مطبوعاتی. البته من هنوز هم وقتی در خلوت خودم باشم به عکاسی غیر حرفه ای و تجربی هم فکر می کنم؛ این لذت بخش ترین بخش عکاسی برای من است.

ماموریت من کمک به عکاسان مبتدی برای پریدن از روی ۱۰۰۰۰ ساعت زمانی است که برای پیشرفتشان نیاز است و آموختن چندین روش هکی است که خودم با آزمون و خطا به آنها رسیده ام تا بتوانند وقت بسیاری را ذخیره کنند. خلق این کتاب، اولین قدم از بیشمار مرحله ای است که من را به کار همیشگی بر روی عکاسی هدایت می کند. رویای من خلق یک سبک زندگی (lifestyle) از سفر و آموزش عکاسی است. ممنون که وقت می گذارید و بخشی از آن هستید.

هک عکاسی: تاثیر شدید در عکاسی در مدت زمان محدود
به آموزش ۱۰ مرحله ای من برای بیشترین تاثیر در عکاسی در کوتاه ترین زمان و با کمترین تلاش خوش آمدید. هدف من در این کتاب این است که نشانتان دهم برای بهتر از ۹۵% مردم شدن در عکاسی، نیاز به ساعت ها آموزش عکاسی و ۱۰۰۰۰ ساعت سرمایه گذاری ندارید. کل این کتاب بر روی یک منطق بسیار مهم بنا شده است که به مزاج بسیاری از عکاسان حرفه ای خوش نمی آید:

همه ی آنچه نیاز دارید
برای اینکه عکس هایتان فوق العاده به نظر بیایند، کافی است «اندکی» بهتر از عکس هایی که عموما در طول روز می بینیم باشند. بله، شما به ۱۰ سال تجربه نیاز ندارید تا به عنوان یک عکاس حرفه ای شناخته شوید. در واقع حتی به یک سال تجربه هم نیاز ندارید تا فوق العاده به نظر برسید. اگرچه کافی است کمی بهتر از بقیه باشید تا خیلی خوب به نظر برسید، ما در ۱۰ روز آینده برای یک پیشرفت فوق العاده نسبت به عکس هایی که هر روز مشاهده می کنیم، عکاسی خواهیم کرد. همراه با آن ها مطالب سایت لنزک را نیز دنبال کنید تا هر روز نکات تازه ای را یاد بگیرید.

نظرات() کتاب "ترکیب بندی، از عکس های فوری تا عکس های فوق العاده" با تجهیزات و تنظیمات دوربین آغاز کرده و در ادامه به فصل هایی چون: مثلث نوردهی، نور، خطوط، شکل و الگوها، رنگ، سیاه و سفید، ترکیب بندی در عکس های ورزشی، قانون یک سوم و… می پردازد. عکس های این کتاب به همراه مشخصات نوردهی و تجهیزات نمایش داده شده اند که حتی اگر با زبان انگلیسی آشنایی زیادی ندارید می توانید از آن ها استفاده نمایید. نور چیزی است که به سوژه شما شکل، فرم و بافت می دهد. کمیت و کیفیت دارد. نور به عکس شما حس می دهد. بدون نور عکسی هم وجود نخواهد داشت. اینکه بدانید چگونه نور را به تصویر بکشید، اختلاف بین عکس های معمولی و فوق العاده را مشخص می کند. سایه و نور چشم بیننده شما را از میان عکس به سمت سوژه هدایت می کنند. یکی از اولین چیز هایی که من بعد از نزدیک کردن دوربین به چشمم تماشا می کنم، بازی نور روی صحنه است.

نظرات() 


 مبانی و مقدمات عکاسی، تمرین های عکاسی در قالبی ساده و زیبا و خلاقیت در نحوه آموزش از ویژگی های این کتاب هستند. 
شامل:


عکاسی در تاریکی
فوکوس
پیاده روی با یک دوربین 
100 عکس
رسانه 
سایه ها در عکس سیاه و سفید
نور پس زمینه
بازتابنده
نور پنجره
اعضا حیوانات

Shot in the dark
Hocus focus
Walk with a blind camera
100 shots
Mixed media
Textured photo flags
Shadows in black and white
Backlight
Reflection
Window light
Animal parts


نظرات() 

چهارشنبه 5 آبان 1395

هدست بلوتوث بیتس مدل Q3

نویسنده: صد سو   
تجربه ای نو برای لذت بردن از موسیقی

کیفیت صدا را لمس کنید!

پخش موزیک با کیفیت صدای فوق العاده عالی و رفع نویز محیط


اتصال از طریق بلوتوث بدون نیاز به سیم

قابلبت اتصال مموری Micro SD


ویژه موبایل ،تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر

بهترین هدیه برای جوانان و ورزشکاران

قابلیت شارژ شدن از طریق پورت USB


قیمت : 69000 تومانهدفون بیتس مدل Q3 ساخت شرکت معروف بیتس صدایی قدرتمند را تولید می‌کند و دکمه های کنترل تعبیه شده بر روی آن همراه با میکروفن به کاربر این امکان را می‌دهد تا موسیقی در حال پخش را کنترل کرده و همچنین تماس‌های تلفنی را در صورت اتصال به تلفن‌های همراه هوشمند پاسخ داده و یا قطع کند. درایورهای این هدفون علی‌رغم حجم و اندازه‌ی متوسط، صدایی قدرتمند با BASS مناسب تولید می‌کنند. پدهای هدفون راحتی خوبی بر روی گوش داشته و درعین‌حال عایق خوبی برای صدا هستند و تا حد امکان از نشت صدا به بیرون و ورود صدای مزاحم محیط به داخل جلوگیری می‌کنند. ساختار چرخشی گوشی‌های این امکان را می‌دهند تا بتوان آن‌ها را چرخاند و به‌صورت تخت قرار داد تا حمل‌ و نقل هدفون آسان شود. این هد ست فوق العاده کیفیت ساخت بی نظیری داشته که نسبت به قیمت پایین آن واقعا چشمگیر است. بدنه این هدست از فلز نشکن بوده و انعطاف و نشکن بودن آن کاربران را حیرت زده می نماید.


قیمت : 69000 تومانویژگی های هدست بلوتوث بیتس مدل Q3  :
- اتصال هدست از طریق بلوتوث (بدون سیم)
- دارای درگاه مموری (رم) میکرو اس دی
- پشتیبانی از انواع گوشی موبایل،‌ تبلت،‌ آیفون،‌ آیپد،‌لپ تاپ و کامپیوتر
- امکان شارژ شدن با پورت USB
- دکمه مخصوص برای کم و زیاد کردن صدای هدست
- دکمه های مخصوص برای تعویض آهنگ و توقف آهنگ
- پخش موزیك با کیفیت صدای فوق العاده عالی و رفع نویز محیط
- طراحی زیبا، سبک و اورگونومیک
- کیفیت ساخت فوق العاده بالا 
- بسیار منعطف و ساخته شده از فلز نشکن
- دارای رادیو استریوروش خرید:
 برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 69000 تومان

نظرات() 

یکشنبه 2 آبان 1395

دانلود کتاب فارسی آموزش عکاسی بوکه

نویسنده: صد سو   

تعریف بوکه
فاصله ها
نور
ترکیب بندی منطره
جریان کار فوکوس
پورتفولیو
درباره کریستوفر
«این کتاب در بیان ساده، راهنمایی است که با توضیح روند بوکه، کمک می کند تعدادی از موانع بازدارنده را بشکنید تا بتوانید از این روش به صورت خلاقانه استفاده کنید. این یک تکنیک زیبا است و روشی است که این روزها بیشتر و بیشتر در عکاسی منظره (شاخه ای که عموما در آن از عمق میدان های زیاد استفاده می شد) می بینم. همان طور که من عکاسی منظره را برای تجربه بوکه انتخاب کردم، شما می توانید این دانش را فرا بگیرید و در شاخه عکاسی دلخواهتان امتحانش کنید.» در ادامه این مطلب لنزک شما عزیزان را با این کتاب بیشتر آشنا خواهیم کرد.

بوکه یک ابزار انحصاری نیست. این کاملا به شما بستگی دارد که کجا از آن استفاده می کنید. این بهترین بخش از فراگیری یک تکنیک خلاقانه جدید است: هیچ محدودیتی وجود ندارد.

این کتاب نوشته کریستوفر اُدونل (Christopher O’donnell) و یکی از بهترین و به روز ترین کتاب های آموزش عکاسی موجود در زمینه عکاسی «بوکه» است. همانطور که در شرح این کتاب توسط کریستوفر آورده شده است، با اینکه توضیحات این کتاب با تمرکز بر عکاسی منظره است، شما می توانید با فراگیری این تکنیک از آن در شاخه های عکاسی دلخواه خود استفاده نمایید. علاوه بر فراگیری تکنیک «بوکه» که در اینترنت خیلی کم به آن پرداخته شده، با مطالعه این کتاب شما با نکات و تکنیک های بسیار دیگری چون «ترکیب نوردهی»، «وزن و تعادل در عکاسی» و… آشنا خواهید شد.

آیا برای خواندن این کتاب دانستن مقدمات عکاسی لازم است؟
برای داشتن تجربه ای کامل تر، شناخت تنظیمات دستی دوربینتان ضروری است. اگر می خواهید درباره دیافراگم، سرعت شاتر و دیگر اصول عکاسی بیشتر بدانید، مطالب آموزشی بخش «مقدمات عکاسی» لنزک را مطالعه کنید یا کتاب «هک عکاسی» لنزک را تهیه نمایید که در آن هر آنچه برای شروع نیاز دارید با زبانی ساده (به همراه عکس) آورده شده است.
نظرات() 
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :